Przygotowania KJ–TSW do udziału w targach edukacyjnych w Chinach W Kolegium Jagiellońskim – Toruńskiej Szkole Wyższej trwają przygotowania do udziału w targach edukacyjnych w Chinach. W końcu marca odbędzie się w kilku chińskich miastach cykl wystaw, podczas których uczelnie z całego świata będą prezentować swoje propozycje dla studentów chińskich. KJ-TSW będzie uczestniczyć w wystawach w Szanghaju, Nankinie i Wuhan (który jest stolicą regionu Hubei, będącego partnerem województwa kujawsko – pomorskiego). O szczegółach udziału w tej jednej z największych tego typu imprez na świecie, poinformujemy po jej zakończeniu.