Program Erasmus+ w Kolegium Jagiellońskim

Z radością informujemy, że Kolegium Jagiellońskie rozpoczyna realizację Programu Mobilności Studentów Erasmus+. W ramach Programu możliwa będzie realizacja wyjazdów na studia i praktyki studenckie, wyjazdów kadry naukowej oraz pracowników administracyjnych. Ponadto będziemy również mogli gościć studentów  i wykładowców z zagranicy, co stworzy szansę na nawiązanie międzynarodowych kontaktów i pogłębienie kompetencji językowych naszych studentów i kadry akademickiej.

Już teraz przyjmujemy wstępne zgłoszenia chęci wyjazdów począwszy od semestru zimowego roku akademickiego 2017/2018 na studia oraz w celu prowadzenia zajęć (wraz z deklaracją języka i tematyki zajęć) na adres: kontakt@kj.edu.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi zasadami programu Erasmus + na stronie http://www.erasmus.org.pl. Natomiast już niebawem na stronie internetowej Kolegium Jagiellońskiego pojawią się informacje szczegółowe, a w szczególności lista uczelni partnerskich, które będą przyjmować naszych studentów i wykładowców.