Konkurs fotograficzny "Współczesne problemy ekologiczne świata - Kujawsko-Pomorskie w obiektywie"

2017-02-15

Szanowni Państwo,
Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa
do udziału w konkursie fotograficznym z nagrodami

Zaproszenie na konkurs kierujemy do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, mających siedzibę na terenie miasta Torunia lub powiatu toruńskiego oraz wszystkich studentów Kolegium Jagiellońskiego – Toruńskiej Szkoły Wyższej.

Aby uczestniczyć w Konkursie należy zgłosić od 1 do 5 zdjęć o tematyce ekologicznej - przedmiotem fotografii powinno być zagadnienie ekologiczne, a zwłaszcza pozytywne ujęcie danego problemu lub jego rozwiązanie.  Zdjęcia należy przesłać do 22 marca 2017 roku drogą elektroniczną na adres: ekonkurs@kj.edu.pl łącznie z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Finał konkursu odbędzie się 12 kwietnia w siedzibie KJ-TSW.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

W razie pytań prosimy pisać na adres: ekonkurs@kj.edu.pl