Konferencja Studencka „Współczesne problemy ekologiczne świata”

2017-02-10

Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji Studenckiej
pt. „Współczesne problemy ekologiczne świata”, która odbędzie się w Kolegium Jagiellońskim – Toruńskiej Szkole Wyższej w Toruniu, dn. 8 kwietnia 2017 roku, o godz. 10:00.

Celem Konferencji jest prezentacja wyników badań studentów Uczelni, w których dokonano analizy istotnych zagadnień prawnych, administracyjnych, politycznych, ekonomicznych, społecznych i edukacyjnych dotyczących ekologii w Polsce i na świecie oraz szerzenie wiedzy na temat postaw proekologicznych i ekologicznych zagrożeń.

Konferencję Patronatem Honorowym objęła Jej Magnificencja Rektor KJ-TSW dr Joanna Górska – Szymczak.
Zaproszenie na konferencję kierujemy do studentów KJ-TSW, wszystkich kierunków, studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów podyplomowych, którzy pragną zaprezentować wyniki swoich badań oraz poszerzyć wiedzę poprzez to forum.  Podczas konferencji odbędą się obrady plenarne oraz panele dyskusyjne.
Udział w Konferencji jest bezpłatny i może mieć formę uczestnictwa czynnego lub biernego.

KOMITET NAUKOWY
prof. Grzegorz Górski – przewodniczący
dr Joanna Górska-Szymczak
prof. Wojciech Gulin