Kolegium Jagiellońskie przenosi się do nowego gmachu!

Z największą przyjemnością informujemy, iż rozpoczynamy przeprowadzkę do nowego obiektu Kolegium Jagiellońskiego – budynku zlokalizowanego na ul. Prostej 4/Jęczmiennej 23. Zakończyły się prace remontowe w obiekcie, dzięki czemu wspaniałe wnętrza budynku odzyskały pierwotny blask.

Serdecznie dziękujemy Panu Wiesławowi Prasowi, którego firma wykonywała prace remontowe w naszej nowej siedzibie. Profesjonalizm i dokładność naszych wykonawców z pewnością ucieszy nie tylko wszystkich użytkowników obiektu, ale także jego właścicieli.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o wyrozumiałość w ciągu najbliższych 3 – 4 tygodni. W związku z trwającą przeprowadzką Uczelni, mogą się pojawiać przejściowe problemy przy załatwianiu spraw studenckich. Mamy nadzieję, że zdołamy zminimalizować te niedogodności.