Gelontologia czyli terapia śmiechem i zabawą

Spotkanie z Maciejem Jabłońskim założycielem toruńskiego oddziału Fundacji „Dr Clown”- 31 maja (sobota) godz. 16.00

Gelontologia czyli terapia śmiechem i zabawą na całym świecie cieszy się bardzo dużą popularnością wśród lekarzy i personelu medycznego, ale przede wszystkim małych pacjentów, ich rodziców i opiekunów. W Polsce program ten od 1999 roku z wielkim powodzeniem realizuje Fundacja „Dr Clown”, której terapeuci – kolorowi clowni pracują w szpitalach i na oddziałach dziecięcych, placówkach specjalnych, domach dziecka, świetlicach socjoterapeutycznych, wszędzie tam, gdzie przebywają dzieci chore lub niepełnosprawne. Oddziały Fundacji „Dr Clown” działają w wielu miastach Polski, w tym od 2004 roku również w Toruniu.

31 maja zapraszamy na spotkanie z Maciejem Jabłońskim – założycielem oddziału toruńskiego Fundacji oraz przedstawicielami obecnych władz oddziału.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 (sala nr 10).