9 maja 2015 KJ-TSW współorganizuje spotkanie Wspólnoty AA w Toruniu

W dniu 9 maja 2015 r., godz. 9.30-12, w siedzibie Kolegium Jagiellońskiego przy ul. Młodzieżowej 29 odbędzie się mityng otwarty Wspólnoty Anonimowych Alkoholików w Toruniu.

W spotkaniu wezmą udział członkowie Wspólnoty AA w Toruniu, studenci i wykładowcy Kolegium. Mityng zaszczycą swoją obecnością sędziowie Sądu Okręgowego i Sądów Rejonowych w Toruniu, kuratorzy sądowi, przedstawiciel MOPR Wydziału Interwencji Kryzysowej z Torunia, przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnień, przedstawiciel Aresztu Śledczego w Toruniu.

Na spotkaniu przedstawiony zostanie rys historyczny ruchu AA, uczestnicy podzielą się własnymi przeżyciami i świadectwami. Na spotkaniu będzie można uzyskać materiały informacyjne ruchu AA.

Meeting